Реставрація зубів - це створення еталонної форми зуба, не залежно від того, був він від природи деформованим чи ні. Процедура реставрації дає змогу корегувати контур будь-якої одиниці зубного ряду. Матеріали, що використовуються, дають змогу максимально точно підібрати відтінок кольору, що не буде відрізнятись від кольору дентину.

Розрізняють два методи реконструкції зуба:

Прямий спосіб корекції проходить в один етап, результатом якого, для пацієнта є одразу відновлений зуб. Непрямий спосіб, для відновлення коронки зубу, вимагає виготовлення керамічного прототипу зі зліпка зробленого напередодні з пошкодженого зуба. Тож проходить в декілька етапів.

Реставрація бокових зубів

Функція бокових зубів полягає у пережовуванні їжі. Для досягнення максимального ефекту жувальна група характеризується визначеними ознаками, такими як ширина поверхні та наявність виступів і впадин. Збереження анатомічної форми є важливою частиною реставраційного процесу, оскільки саме такими факторами досягається рівномірний розподіл навантаження при жуванні. При неякісному виконанні процедури відновлення бокових зубів, в деяких місцях, виникає критичне збільшення навантаження, що призводить до виникнення мікротріщин, і, як наслідок, руйнування пломби чи частини зубу.

Етапи прямої реставрації

Процедура прямої реставрації складається з таких етапів:

Для реставрації зубів використовуються найсучасніші матеріали, що відрізняються міцністю та максимально схожі на натуральну зубну емаль. Фотополімери, що використовуються, мають здатність кристалізуватись тільки під дією визначеного джерела світла. Це дає змогу стоматологу наносити пломбуючий матеріал пошарово, збільшуючи тим самим міцність пломби. Та все ж таки, при значному пошкодженні зубу, використання такого методу може виявитись малоефективним.

Реставрація непрямим методом

При значному пошкодженні реставрація бокових зубів може проходити непрямим методом, що полягає у встановленні вкладок або штучних коронок. Вкладка використовується, якщо збереженою лишається половина зуба. Вкладку виготовляють в зуботехнічній лабораторії з використанням міцної кераміки чи композитних матеріалів. За своїми характеристиками вона міцніше пломби. В тих випадках, коли зуб пошкоджений більш ніж на 50 відсотків, депульпований, єдиним можливим способом його збереження є протезування за допомогою штучної коронки.

У зв’язку з важливою функцією бокової групи зубів, велике значення для проведення процедури реставрації має вибір стоматологічного центру. Клініка Dr.Weber характеризується рядом переваг. Наші спеціалісти - лікарі вищої категорії, що постійно займаються удосконаленням професійних навичок та використовують у своїй роботі останні досягнення сучасної стоматології. Досягнення високого результату зумовлено забезпеченням клініки якісними інноваційними матеріалами та сучасним обладнанням.

Художня реставрація передніх зубів

Виправити недоліки передніх зубів допоможе процедура реставрації. Вона називається художньою, оскільки тут на перше місце виходить все ж естетика. Від лікаря вимагається розвинуте відчуття естетики та неперевершене володіння технікою роботи з нанокомпозитами. Необхідно не тільки відновити анатомічні та функціональні характеристики (що дійсно необхідно) але і надати зубу живий, натуральний відтінок. Відреставрований зуб має виглядати природньо і не відрізнятись від сусідніх зубів. В клініці "Dr.Weber" пацієнтів приймають першокласні стоматологи-терапевти. Ми використовуємо якісні матеріали, що дозволяє досягати відмінних результатів.

Показання до проведення реставрації

Етапи прямого методу реставрації

Процедура реставрації фронтальних зубів складається з таких етапів:

Така процедура художньої реставрації зуба виконується за один сеанс.

Непряма реставрація

Реставрація передніх зубів може бути виконана і не прямим мотодом з використанням вінірів, керамічних накладок, що фіксуються за допомогою композитного клею. Таку процедуру виконує ортопед. Після вибору кольору майбутнього виробу, спеціаліст обточує зуб та робить зліпок. На час виготовлення вініра одягається тимчасова модель.

Особливості процедури

Від природи зуби людини наділені різноманітними оптичними властивостями: здатністю пропускати світло, флюорисцентністю, легким блиском. Матеріали для пломбування минулих поколінь доволі погано відтворювали ці характеристики, тому пломби були дуже помітні. Сучасні процедури з реставрації проводяться з використанням нанокомпозитів - унікальних матеріалів, що складаються з дуже маленьких частинок. Це дає змогу їх відмінно полірувати і вони довго зберігають стан поверхні без змін. В результаті досягається збереження якостей природної емалі, тож відновлена ділянка візуально не відрізняється від власних тканин зуба.

Запис до лікаря

Запрошуємо Вас пройти обстеження в комфортній обстановці чудово обладнаної клініки «Dr.Weber». Лікар поставить діагноз і допоможе підібрати оптимальний спосіб корекції недоліку, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта. При необхідності в нашій клініці Ви можете встановити вініри або люмініри, що дасть змогу отримати ще більш виразний результат. Оберіть зручний час для візиту в клініку та, зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сайті, узгодьте зручний час візиту. Також Ви можете скористатися спеціальною формою на нашому сайті.