Відсутність навіть одного зуба приносить багато незручностей - зміщення зубів, зміну прикусу, ускладнення роботи кишково-шлункового тракту та багато іншого. Щоб уникнути неприємностей, необхідно вчасно звертатися до спеціаліста з протезування зубів. Стоматологічний центр "Dr.Weber" пропонує професійні послуги зі стоматологічного протезування зубів коронками та не тільки. Висококваліфіковані зубні техніки нашої клініки в кроткий термін виготовлять та встановлять зубні протези, коронки, вкладки та вініри.

Значне пошкодження або відсутність зуба суттєво знижує якість життя людини, позбавляє її свободи спілкування, погіршує емоційний стан та естетику посмішки. Крім того, виникає перенавантаження сусідніх зубів, при адентії можуть також виникнути треми та діастеми. Розв'язувати проблему з негативними наслідками руйнування зубів допоможе протезування коронками. Стоматологічний центр "Dr.Weber" пропонує пацієнтам коронки з без металевої кераміки, металокераміки та діоксиду цирконію. Кожен з цих матеріалів має свої переваги. Лікар допоможе підібрати оптимальний варіант, що влаштує пацієнта як ціною, так і рівнем естетики.

Види зубних протезів

Всі протези умовно поділяють на два типи - незнімні та знімні. Знімні протези бувають пластинчатими, частково знімними та бюгельними. До незнімних протезів відносять коронки та мости. Це найрозповсюдженіший спосіб захисту пошкодженого зуба від подальшого руйнування в випадках, коли неможливо виправити форму зуба пломбуванням чи іншими методами.

Підготовка до протезування коронками

При першому візиті до клініки лікар проводить огляд ротової порожнини пацієнта, дізнається про його скарги та побажання. Далі призначається необхідна діагностика залежно від потреби це може бути ОПТГ, дентальний знімок чи інші види досліджень. Згідно з показаннями зуб де віталізують, проводять пломбування кореневих каналів. Обов’язковий етап - це препарація. Лікар надає зубу потрібну форму та робить з нього зліпок. Далі за індивідуальними параметрами пацієнта в лабораторії виготовляється коронка з вибраного матеріалу.

Також опорою для коронки може служити імплантат. По суті це штучний титановий корінь зуба, що фіксується в кістковій тканині щелепи. Титан - надміцний, довговічний біосумісний матеріал. Вже через 3-6 місяців на імплантат може бути встановлена постійна коронка. Сучасні системи дозволяють надійно фіксувати коронку одразу після імплантації: рішення приймає лікар індивідуально в кожному окремому клінічному випадку.

Мікропротезування зубів

При суттєвому руйнуванні коронкової частини зуба, далеко не завжди його доводиться видаляти. Відмінне розв'язання проблеми - мікропротезування. Суть полягає в тому, що відсутні тверді тканини зуба заміщуються накладками (при сколах, стиранні), або вкладками (при наявності пустот). Також, останнім часом, все більшою популярністю користуються вініри - це керамічні накладки, що фіксуються на передню поверхню зубів. Вони дають змогу не тільки провести реставрацію твердих тканин, але і приховати естетичні дефекти - нерівну поверхню зуба, тріщини, сколи, плями та щілини між зубами.

Переваги лікування в клініці «Dr.Weber»

Стоматологічний центр «Dr.Weber», не тільки дає змогу своїм пацієнтам пройти ортопедичне лікування високої якості з використанням виключно сучасних матеріалів, але й надає послуги в кредит. Це сприяє тому, що кожному охочому, може бути проведено протезування зубів коронками з використанням найсучасніших технологій.

Запис на консультацію

Пройти обстеження та встановити коронку Ви зможете в комфортних умовах сучасного, чудово оснащеного медичного закладу. Записатись на консультацію можна будь-яким зручним для Вас способом: зателефонувавши нам, або заповнивши реєстраційну форму у нас на сайті.

Посміхніться! Більше немає чого соромитись!

Стоматологічне протезування зубів є обов'язковою частиною лікування зубних захворювань. Всі матеріали, з яких виготовляються протези, високої якості від провідних європейських виробників. Це може бути керамічна, металокераміка чи цирконієва конструкція. Перед виготовленням та встановленням протезів необхідно позбавитись всіх захворювань ротової порожнини. Якщо перед встановленням протезу було видалено один чи декілька зубів, необхідно щоб всі ті місця остаточно загоїлись. В будь-якому випадку, перед протезуванням, ми рекомендуємо проконсультуватись у наших стоматологів. Вони допоможуть Вам правильно підібрати протез, матеріал, з якого його буде виготовлено, а також проведуть ряд процедур для виготовлення якісного протеза.