У діток, які полюбляють солодке, бувають коричневі зуби. Такий колір нальоту, також, говорить про можливий карієс і вимагає обов'язкової консультації стоматолога.

Буває, що у малюків на зубах з'являються білі плями. Щоб зрозуміти точну причину їх виникнення (проблеми внутрішньоутробного розвитку, наліт, травма, карієс), необхідно відвідати лікаря. Темні плями - це первинний карієс.

Також, ви можете помітити, що у дитини потемніли фісури (впадини на жувальній поверхні зубів). Така зміна кольору емалі вимагає обов'язкового лікування, як мінімум - чищення і герметизації фісур з метою запобігання розвитку карієсу.

Найбільш очевидна відповідь на питання, чому у дитини жовтіють зуби - це неправильна гігієна порожнини роту. Також, жовтіють і чорніють зуби через специфічну мікрофлору в роті дитини, особливо у віці до року, через звичку спати з пляшкою в роті, загального дисбалансу здоров'я.

Щоб захистити здоров'я зубів вашого малюка необхідно:

Коли ваша дитина стане дорослішою, піде до школи або навіть інституту, корисна звичка залишиться з нею, гарантуючи чудову посмішку.

Дитячий стоматолог клініки «Dr.Weber» зможе прибрати зубний наліт і дати рекомендації, як вилікувати та зробити зуби білими. Пам'ятайте, щоденна гігієна - це простіше, ніж постійні візити до стоматолога. Навчіть вашу дитину простим правилам, і нагородою вам буде її гарна посмішка.